183 | AKROBATKA
KARS Jiří (1882 – 1945)
- starting price: 5 000 CZK
- hammer price: 22 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Kombinovaná technika na papíře, 26,5 x 20,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, značeno pozůstalostním razítkem autora, vpředu vpravo nahoře opatřeno přípisem s určením.